Halė: bendravimas ir prekyba. Tai dažnai reiškia paties žmogaus asmenybės dalį (kurią reikia išplėsti). Svarbi halės paskirtis ir tai, kas joje yra.

Hanibalas: labai „žavi" asmenybė, kuri jus įveikė. Troškimas su kažkuo užmegzti nuoširdžius santykius. Žmogus jaučiasi taip, lyg kažkas - dažniausiai santykiai - atimtų visas jo jėgas. —Kraujomaiša.

Haremas: seksualinis susilaikymas arba nesivaldymas (—► gaidys). Egzotiško seksualumo ir seksualinio pripažinimo simbolis, ypač tais atvejais, kai vyrą kamuoja menkavertiškumo kompleksai. Tradicinė (liaudies) interpretacija: išryškės kažkas, kas slepiama.

Herbas: kilimas karjeros laiptais, ambicijos, tuštybė ir valdžios troškimas (Nyčė [Nietsche]). Tradicinė (liaudies) interpretacija: įtakingas draugas jus apsaugos.

Hiacintas: tai džiaugsmo, pasitenkinimą keliančio pranašo simbolis. Mituose apie Demetrą ir Korą ir Eleu-sino misterijose hiacintas - gėlė, žydinti prie ano pasaulio vartų.

Hiena: nežabotas lytinis instinktas ir agresija, godumas, įžūlumas.

Hipopotamas: negrabios instinktų ir dvasinės jėgos, kurias reikia atskirti ir suformuoti. Susitikimas su galingomis ir viską praryjančiomis pasąmonės ir ypač instinktų bei jausmų pasaulio jėgomis (hipopotamas vandens gyvūnas!). Viską pasisavinanti motina ar moteris, viską praryjanti pasąmonė, gyvuliškasis pradas. Tačiau tai gali reikšti ir linksmumą. Jungas traktavo šį simbolį kaip pabaisą, blogų jėgų, siekiančių viską praryti, apraišką.

Humoras: —-juokas.